Tallinna koolinoorte meistrivõistlused suusatamises

23.02.2006

21.-22. veebruaril toimusid Nõmme Spordikeskuses Tallinna koolinoorte meistrivõistlused suusatamises.

Individuaaldistantsidel osales kokku 345 õpilast kolmekümne ühest Tallinna koolist. Põhikoolide tütarlaste arvestuses oli meie parim 5. klassi õpilane Triin Rast, kes saavutas 84 osavõtja hulgas 25. koha. Tiina-Riin Meijel (9B) oli 60. ja Monika Soop (9A) 67. Tütarlaste võistkondlik koht oli 16. Väga tublilt esinesid meie kooli suusapoisid: põhikooli 109 osaleja hulgas saavutas 9B klassi õpilane Ilmar Tedremaa märkimisväärse 10. koha. Sama klassi õpilane Kaspar Nõmberg oli 28., Markus Kaljuste (6B) 47. ja Tambet Pomerants (9B) 71. Poeglaste võistkond saavutas kolmekümne ühe kooli seas väga tubli 6. koha. Teatesuusatamises osales kokku kakskümmend üks võistkonda. Poiste võistkond (koosseisus I.Tedremaa, M.Kaljuste ja K.Nõmberg) lõpetas kiiduväärt 7. kohaga.