Kooli lõpetavad Tallinna tegus õpilane ja sporditegelane

01.06.2010

Lõpukellaaktusel õnnitles Tallinna Haridusameti nõunik Viivi Lokk kahte tublit 9. klassi tüdrukut. Gerli Liis Pihu tunnistati Tallinna tegusaks õpilaseks. Sellel konkursil osalesid  õpilased, kes on oma tegutsemisega teistele eeskujuks, innustavad eakaaslasi, viivad ellu omaalgatuslikke ideid, korraldavad heategevuskampaaniaid, toredaid õpilasüritusi ja on aktiivsed linnakodanikud.

Maarja Linda Ojarand on Tallinna tegus sporditegelane. Otsuse tunnustuse omistamiseks tegi Tallinna Haridusameti poolt moodustatud žürii. Selle konkursiga sooviti tunnustada üldhariduskoolide aktiivseid sporditegevuse eestvedajaid ning tervislike eluviiside propageerijaid. Eelmisel õppeaastal valiti Maarja Linda kooli parimaks õppursportlaseks.