Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Teadmiste võistlusel erakordselt edukad

12.12.2005

Ülelinnaline teadmiste võistlus 2005 toimus 17. novembril Tallinna 21. Koolis.Osales 32 neljaliikmelist võistkonda. Meie kooli võidukasse esindusse kuulusid kooli direktor Maie Sepp, ajalooõpetaja Margus Pillau ja kaks 8. klassi õpilast: Marko Põldroos ja Aare Aasmäe. Võistlus toimus esimest korda ja selle korraldasid Tallinna Haridusamet ja Eesti Mälumänguliit. Küsimusi oli erinevatest valdkondadest: reaal- ja humanitaarainetest, loodusest ja keskkonnast. Kõige edukam oli meie võistkond varias ning keeltes. Üldkokkuvõttes saavutati suurepärane II koht ja põhikoolide arvestuses I koht.