"Üksteist peab hoidma"

31.03.2009

Tallinna Haridusamet, Kumu hariduskeskus ja Tallinna Noorte Klubi Kodulinn korraldasid pealinna koolide õpilastele kirjutiste võistluse "Üksteist peab hoidma". Võistluse eesmärgiks oli innustada õpilasi sügavuti mõtlema elu püsiväärtuste üle, vähendama enesekesksust ning süvendama oskust ja tahet oma mõtete väljendamiseks kunsti kaudu.

Koolidele saadeti tööleht eesti kunsti klassikasse kuuluvte  kunstiteoste detailidega. Lehel esitatud tööde hulgast valis osaleja Kumu kunstimuuseumi näitusel „Varamu" välja teda enim inspireerinud teose originaali, mis oli võistlustöö aluseks. Kirjutised võisid olla mis tahes žanris. 4. aprillil oodatakse Kodulinna Majja meie kooli tublisid õpilasi Janeli Jaansenit, Liisa Tarkust, Lisett Vahesalu, Johanna-Julia Ruhnot, Sarah Brigitta Kasemaad ja nende õpetajat Liivi Sagarat. Räägitakse kirjutamise võistlusest, parematest töödest ja seatakse plaane edaspidiseks.