Tallinn premeeris tublimaid

12.05.2005

Kolmapäeval, 11. mail premeerisid linnavolikogu esimees Toomas Vitsut ja abilinnapea Kaia Jäppinen Tallinna Raekojas üleriigilistel olümpiaadidel võitnud Tallinna õpilasi. Meie koolist viibisid pidulikul vastuvõtul õpetajad Maarika Rannamägi, Elju Nuga, 9B klassi õpilased Jüri Kamenik ja Tanel Teinemaa.

"Kui Tallinna ligi sajakonnast olümpiaadivõitjast saavutas 75 õpilast üleriiklikul võistlusel häid ning 16 koguni väga häid tulemusi, siis võime selle üle pealinlastena vaid uhkust tunda. Samuti tuleb tänada kõiki õpetajaid, kes andsis oma panuse õpilaste juhendamisel," ütles abilinnapea Kaia Jäppinen. Raekojas toimunud vastuvõtul anti üle diplomid, tänukirjad ja kingitused 743 õpilasele ja 53 õpetajale. Taas võime uhkusega tõdeda , et olime ainukesed põhikoolide esindajad. Seda asjaolu pidas märkimisväärseks ka abilinnapea K. Jäppinen, kes on Kivimäe kooli vilistlane. Käesoleval õppeaastal toimusid üleriigilised olümpiaadid kahekümnes õppeaines. Kõige osavõturohkemad olid geograafia, boiloogia, matemaatika, keemia ja füüsika olümpiaadid.