Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Vihmapiisk tõi Toomasele medali

05.04.2005

Lugu Amazonase kohal tekkinud vihmapiisast, mis rändab läbi kümnete maade ja mitme mandri, et sadada jõulurõõmu toova lumehelbena maha Eestimaal, kus talutare akna taga istub pisikene poiss, tõi Toomas Aasmäele medali ja II koha Eesti ühel suurimal laste kirjandusliku omaloomingu võistlusel.

Toomase lugu "Seitsme päevaga vihmametsast Maarjamaale ehk Vihmapiisa teekond jõuludesse" sai Sten Roosi muinasjutuvõistlusel lisaks eriauhinna ilusa emakeele kasutamise eest. Meie 9Bklassi õpilase sujuv kirjutamisstiil oli sama preemiat väärt ka eelmisel jutuvõistlusel. 7. klassi õpilase Kristine Kebbinau töö "Appi, Nif-Nif on kadunud!" sai Tallinna linna eripreemia. Kokku anti välja 35 auhinda.