Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Muinasjutuvõistlus

29.03.2005

Lõppes Sten Roosi 13. muinasjutuvõistlus.

21-aastaseks elanud Sten Roos oli Haapsalu poiss, kelle elutee katkes kaasasündinud haiguse tõttu. Suure osa sellestki lühikesest ajast pidi ta veetma ratastoolis. Liikuma Sten ei pääsenud, aga seda enam lasi ta oma kujutlusvõimel lennata - kirjutas muinasjutte, millest osa on tema vanemad avaldanud kahes raamatus: "Steni muinasjutud" ja "Pääsuemanda jutustus". Poja mälestuseks korraldavad Steni vanemad kooliõpilastele muinasjutuvõistlust. Ka meie kooli õpilased on sellel toredal võistlusel korduvalt ja edukalt osalenud. 2003. aastal võitiski jutuvõistluse Kivimäe kooli vilistlane Heleri Luuga. Paremaid jutte premeeritakse 2. aprillil - siis on muinasjutuvestja Hans Christian Anderseni sünniaastapäev. Sel aastal on autasustamisele kutsutud kaks meie kooli õpilast: Kristine Kebbinau ja Toomas Aasmäe.