Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Lõppes ühetähejuttude kirjutamise võistlus

15.03.2005

Tallinna Keskraamatukogu peamaja suures saalis toimus 14. märtsil ühetähejuttude kirjutamise võistluse parimate autasustamine.Võistluse eesmärgiks oli pakkuda lastele võimalust välja mõelda tavapärasest pisut erinevaid jutukesi, ärgitada lapsi kasutama vähemtuntud eestikeelseid sõnu ja seeläbi rikastada laste emakeelset sõnavara. Võistlusele esitati 589 tööd. Osales 26 Tallinna kooli. Autasustamisele kutsuti mõlema vanuserühma 22 paremat ja nende hulgas ka neli meie kooli esindajat. Nooremas vanuserühmas (7-10. a.) osutus väljavalituks Marit Raidma. Vanemas vanuserühmas (11-14.a) Karl Ilves, Erling Tammisto ja Werner Armulik. Lisaks said tubli osaleja tänukirjad Sandra Kivi, Meri Liis Treimann, Helga - Johanna Kuusler, Katrin Kukk, Sander Pihelgas.