Meil on tublid kõne kirjutajad

22.02.2008

Tallinna koolide eesti keele õpetajad korraldasid 5.-6. klassi õpilastele kõne kirjutamise võistluse. Kõne tuli kirjutada Eesti vabariigi 90. sünnipäevaks. Igast koolist võis võistlusele saata kuni viis tööd. Kokku laekus neid 73. Töö kirjutamisel pidi arvestama kõne ülesehituse põhimõtteid ja sõnumit. Selle vormistamine nõudis käsitsi kirjutamist ja võistlustöö ei tohtinud olla mitte lühem kui 120 sõna. Parimate kirjutajate hulgas olid ka meie kooli õpilased. Ilusa soovi eripreemia sai õpetaja Liivi Sagara õpilane Johanna-Julia Ruhno 5. klassist. Südamlikkuse eripreemia Sirli Maidre 6. klassist-õpetaja Mari Teinemaa. Meie tublid kirjutajad on koos oma juhendajatega oodatud 3. märtsil Tallinna Õpetajate Majja, kus loetakse ette auhinnatud võistlustööd ja autasustatakse osavõtjaid.