Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Geograafiaolümpiaadist

05.02.2008

Geograafiaolümpiaadi ühtsete ülesannetega koolivoor toimus 30. jaanuaril kõigis pealinna koolides. Kivimäe koolis oli osalejaid viisteist ja võisteldi kolmes vanuserühmas. Kirjaliku töö küsimused ja ülesanded hõlmasid peamiselt geograafia ainekava sisu. Ülesannete lahendamiseks oli vaja ka atlase abi. 7. klassi arvestuses olid tublimad Maarika Ojarand ja Kristine Diane Liive - nende tööd esitati ka geograafiaolümpiaadi Tallinna komisjonile. 8. klassist osales Kaius Nõmberg ja lõpuklasside edukamad olid Mihkel Agu ja Andre Adler.