Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Kunstiõpetuse ainevõistlus

29.01.2008

Võistlus toimus 26. jaanuaril Tallinna Lastekunstikoolis. Igast koolist  võis osaleda üks 8. ja üks 11. klassi õpilane. Meie kooli esindas väga tublilt Liisa Tarkus.

Võistlus oli kolmeosaline. See sisaldas kodust tööd teemal „Minu inimesed" (inspireerituna Chalice`i laulust), teoreetilist osa vastavalt kooliastme ainekavale ja praktilist loometööd kohapeal etteantud teemal (8. klassile oli selleks värviline töö vabalt valitud maalitehnikas). Töid hindas kunstiõpetajatest koosnev žürii ja kolme osa punktide liitmisel selgitatati välja paremad. Võistluse korraldasid    MTÜ Kunstihariduse Ühing, Tallinna Haridusamet, Tallinna Õpetate Maja, Tallinna kunstiõpetajate ainesektsioon.