Tunnustus meie tublidele õpetajatele ja õpilastele

22.04.2005

20. aprillil autasustati Reaalkoolis olümpiaadide Tallinna voorude võitjaid.Linnapea Tõnis Paltsil on Tallinna õpilastest olümpiaadivõitjate üle eriti hea meel. "Tallinna tulevik on andekates inimestes, talentides. Olümpiaadivõitjaid on selles mõttes lausa kahekordne rõõm tevitada. Kõigepealt on nad kindlasti oma erialal väga andekad inimesed. Ja teiseks on nad võitjad, võitlejad, kes oskavad teistest paremad olla ja tulemusi saavutada." Abilinnapea Kaia Jäppineni sõnul võivad kõik tallinlased tunda heameelt selle üle, et olümpiaadidel käimine on noorte seas jälle populaarseks saanud. "Sadakond Tallinna olümpiaadivõitjat on meie linna au ja uhkus," tõdes Jäppinen. Autasustamisele kutsutute hulgas olid meie kooli õpetajad Maarika Rannamägi, Elju Nuga ja õpilased Jüri Kamenik, Tanel Teinemaa - ainukesed põhikoolide esindajad. Seda enam on märkimisväärne, et olime esindatud koguni kahe õpilase ja õpetajaga. Oleme teie üle uhked! Soovime jõudu edaspidiseks ja kiiduväärt saavutusi ka tulevikus !