Bioloogiaolümpiaad

15.12.2004

Bioloogiaolümpiaadi ühtsete ülesannetega kirjalik koolivoor toimus oktoobrist detsembrini:

7. klassi õpilased vastasid küsimustele Tallinna Loomaaias sealse ekspositsiooni ning varasemate teadmiste põhjal. Tublimad olid: Tanel Simon, Kusti Nõlvak, Aare Aasmäe.

8. klassi õpilased külastasid Loodusmuuseumi ning vastasid küsimustele ekspositsiooni ja täiendava kodutöö põhjal. Edukamad osalejad: Liis Rebane, Maarja Hein, Tiina-Riin Meijel.

9. klassi küsimused põhinesid Tervishoiumuuseumi väljapanekutele ja täiendavale kodutööle. Rohkem punkte kogusid: Jüri Kamenik, Toomas Aasmäe, Tuulika Tikamäe.

Koolivooru tulemused ning nende õpilaste nimed, keda kutsutakse osalema Tallinna piirkonnavooru, tehakse teatavaks 17. detsembril.