Liigu edasi põhisisu juurde

Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Hoolekogu

15.03.2018
Nr Nimi Amet E-post
1 Esme Liive vanemate esindaja liive@mac.com
2 Annika Silde vanemate esindaja annika.silde@gmail.com
3 Tiit Kruusalu vanemate esindaja tiit@metiabi.eu
4 Leili Meijel vilistlaste esindaja leili@laagrik.edu.ee
5 Liivi Sagara õpetajate esindaja liivi.sagara@kivimae.ee
6 Ameelia Mirt õpilaste esindaja  
7 Karmo Kuri linna esindaja karmo.kuri@tallinnlv.ee

Hoolekogu töökord