Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Isad tulid jälle kooli...

12.11.2012

Juba aastaid ei seostu Kivimäel isade kooli kutsumine alati mingi pahanduse või probleemiga... Novembrikuu teisel nädalal toimus traditsiooniline ja hulga elevust pakkuv ettevõtmine „Isad kooli!". Nädala jooksul astusid klassi ette kõige julgemad meessoost lapsevanemad, et oma tütardele - poegadele ning nende klassikaaslastele kogutud elutarkust edasi anda. Seda jätkus mitmest vallast: küll muusikast ja muusikutest, lennukitest ja lendamisest, loodusest ja loomadest, sõjast ja rahust, piiridest või hoopis piiramatutest huvialadest... Lisaks vaimutoidule pakuti füüsilist tegevust. Mõni klass „jäeti pärast tunde" koos isadega bowlingupalle veeretama, mõnel seisab isade klassiõhtu veel ees... Igal juhul on tore tõdeda, et meil nõnda palju hakkajaid lapsevanemaid leidub. Suur tänu teile meeldejäävate tundide eest ja kohtumiseni järgmisel aastal!