Armando jõudis Kivimäele...

01.11.2012

Oktoobri eelviimasel päeval olid meie kooli kõige nooremad õpilased ja nende klassijuhatajad palutud Pääsküla raamatukokku. Toimus Mika Keräneni kirjutatud ja Kertu Sillaste illustreeritud lasteraamatu «Armando» esitlus, mille saavad kingiks sügisel kooliteed alustanud Tallinna lapsed. Esimestena pisteti trükilõhnaline teos pihku just meie väikestele lugejatele, sest teose tegevuspaigaks on Kivimäe kool. Armando on Argentiinast Eestisse elama asunud poiss, kes uute oludega kohanemisel leiab tuge jalgpallist. Olulisel kohal on sallivus erinevate rahvuste ja inimeste suhtes. Raamatus leiab kajastamist ka meie „vana sõber" Nõmme Kalju jalgpalliklubi ja esitlusel võis neilt nii mõnegi vutitriki õppida.