Liigu edasi põhisisu juurde

Kooli 80. aastapäev ja kokkutulek

08.09.2012

Kivimäe kool tähistab 80. aastapäeva 15. septembril. Koolimaja uksed avame kell 13.00. Soovijatel on võimalus tuttavas klassiruumis vanu aegu meenutada või kooli saalis hea muusika saatel jalga keerutada.


Kontsert kooliõuel algab kell 16.00. Esinevad kooli laululapsed ja tantsijad, lastevanemate, õpetajate ja vilistlaste tantsurühm, vilistlaskoor ja solistid Joanna Kotkas, Klaarika Kahu ning rahvatantsijad läbi aegade. Külalisesinejateks on meie kooli head sõbrad: Tallinna Ülikooli Meeskoor ja rahvatantsurühm Assamait Mait Agu tantsudega.

Väikese tasu eest on võimalik osta Kivimäe kool 80 juubeliraamatut, plaati meie kooli lauluga ja muid koolimeeneid.


Kell 18.00 jätkub vilistlaste kokkutulek õuetelgis ansambel The Purple Gang saatel. Solistideks on Ithaka Maria Harito (lõpetanud meie kooli 1994) ja Kalle Sepp (lõpetanud meie kooli 1998).
Samal ajal on kooli saalis kaunis kandlemuusika.


Avatud on kohvikutelk kuuma joogi ja küpsetistega. Maksmine sularahas.


Koolimaja uksed sulgeme kell 21.00. Täpsem info tööpäevadel tel 6724615 või 57501740. Osavõtutasu 10 eurot (katab peotelgi ja helitehnika rendi ning turvateenuse maksumuse) palume kanda Kivimäe kooli sihtasutuse a/a nr-le 221026525283 (Swedbank). Märgusõna "kokkutulek". Samal päeval koha peal on osavõtutasu 15 eurot sularahas. Enne 1962. aastat lõpetanutele on osavõtutasu vabatahtlik.

Ootame kõiki endisi õpilasi ja õpetajaid ja koolitöötajaid!

Registreeru siin.