Ettevõtmised meie koolis

17.04.2012

Nõmme koolide õpilaste mälumäng

Traditsiooniline Nõmme koolide õpilaste mälumäng toimub 20. aprillil algusega kell 14.00 meie kooli saalis. Osa võtavad kõik Nõmme koolid.

Teeme Ära talgupäev meie koolis

Kutsume kõiki 5. mail meie kooli talgupäevale!
Koristustöödega alustame kell 10.00. Kindad, rehad ja prügikotid, palun, kaasa võtta.
Talguliste kehakinnituseks on kooli poolt talgusupp.

Eelregistreerimine toimub 3. maini.
Teeme üheskoos Kivimäe kooli õueala korda!

Playback

Playback toimub sel aastal 3. mail kell 18.30. Võistlus toimub kahes vanuserühmas. Iga klass esitab vähemalt ühe kava.

Emadepäeva kontsert ja lahtiste uste päev

Emadepäeva kontsert toimub 10. mail kell 18.30. Esinevad meie kooli laulukoorid, etlejad ja pilliring.
Kogu päeva on uksed avatud sügisel meie kooli 1. klassis õppima asuvatele lastele.

Vilistlaskoori esimene kogunemine

Meie kooli 80. aastapäeva väärika tähistamise ettevalmistamise raames kutsume taas kokku vilistlaskoori. Esimene kogunemine toimub 16. mail kell 19.00.
Ootame rohket osavõttu!

Eno Raud ja Sipsik

Meenutades meie kooli vilistlast ja lastekirjanikku Eno Rauda ning seoses kooli 80. aastapäevaga toimus Nõmme koolide 1. klasside suur joonistusvõistlus "Minu Sipsik".
Temaatiline näitus on avatud Kivimäe kooli väikeses majas.