Liigu edasi põhisisu juurde

Jõuluajal sünnib headus...

20.12.2011

Nii mõtlesid Kivimäe kooli õpilased, õpetajad, lapsevanemad, vanavanemad üheskoos jõululaadaks valmistudes. See heategevuslik üritus on meeli elevil hoidnud juba kolm aastat. Seda oodatakse pikisilmi ja osaletakse õhinaga kas siis nobeda näputöö tegijana, piparkoogipagarina, jõulumoosi keetjana, meevurri liigutajana, maiuste maitsestajana või leivaküpsetajana…

Laadalised andsid endast parima meie „kasulapse“ surikaadi ja üldse „parema elu“ nimel. Üllatuskülalisteks olid Sirje ja Georg Aher (Turu ja Tallinna ühisprojekti „Aktiivne ja turvaline koolipäev“ eestvedajad). Kulda väärt olid ka kõik ostjad. Sagedamini „langesid reklaami ohvriks“ muidugi õpetajad. Nad olid agaratele kaubitsejatele kergeks saagiks ja kohe omast käest võtta... Jõulumeeleolule lisas vürtsi hoogne päkapikutants.

 Meie kool on juba aastaid sponsoriks Tallinna loomaaia asukale - surikaadile. Kas ta nüüd meie abiga lausa jõuluks koju (Lõuna- Aafrikasse) nii väga tahabki, aga kõhu saab täis ning võib muretult ka algaval aastal oma pikavõitu nina ja tumedate pandasilmadega valveseisangut võtta ning meid kõiki rõõmsalt tervitada.

(Lisamata ei saa jätta, et ka pärast kolmapäevast  jõulukontserti toimub traditsiooniline piparkoogimajade oksjon, mille tulu läheb  samuti heategevusse.)

Kena ja headusest tulvil jõuluaega teie kõigi kodudesse!