Edulugu jätkub...

06.03.2020

7. klasside õpioskuste võistlusel osalesid pealinna koolide viieliikmelised võistkonnad. Koolivoor, mille teemaks oli „Minu kooli ümbrus“, toimus 13. jaanuarist 14. veebruarini. Kiiduväärt on see, et ka meie kooli 7.b klassi võistkond otsustas osaleda. Ülesannete lahendamisel oli oluline, et töö vastaks teemale ja tutvustaks kooli ümbrust läbi 7. klassi õpilase silmade. Selle võis esitada kas videona, stendi, plakati või maketina. Vajalikud olid viited kasutatud allikatele ja arvesse läks töö korrektne vormistus. Kindlasti tegid õpetaja Margus Pillau õpilased ka tublit meeskonnatööd, sest tänaseks on selgunud, et nad on kutsutud Tallinna piirkonnavooru. Palju õnne Annaliisa Lett, Maarja Tarto, Rebecca Mia Põldmaa, Enelis Ojavee ja Kaisa Urban! Õpioskuste võistluse järgmine voor toimub 28. märtsil Reaalkoolis.