Taas pealinna paremate hulgas

23.01.2020

Jaanuaris toimus mitmeid aineolümpiaade. Matemaatika ühtsete ülesannetega koolivoorus oli osalejaid kõige rohkem - 32. Õpetajate Kristiine Diane Liive ja Helve Mogomi õpilastel tuli lahendada viis erineva raskuseastmega ülesannet. Lõpuklassist oli parim Anni Ehrenpreis. Aasta nooremate hulgas jagasid esikohta Anu Kirikal ja Rasmus Ainsoo (mõlemad 8.a). Seitsmendate klasside arvestuses sai kõige rohkem punkte kirja Kaisa Urban (7.b).

Ühtsete ülesannetega geograafiaolümpiaadi koolivoor toimus kõigis Tallinna koolides 14. jaanuaril arvutipõhiselt. 7.-9. klasside õpilased täitsid ülesanded HITSA Moodle’i keskkonnas. Meil osales 15 õpetaja Maarika Rannamäe hoolealust. 7. klasside paremad olid Karl Kreevs ja Raiko Leimar (mõlemad 7.b). Eriti olid hoos kaheksandad klassid. Kivimäe kooli tublimad Märten Tepner (8.a) ja Art Rudolf Hirvesoo (8.b) on kutsutud ka Tallinna piirkonnavooru. Hoiame neile 11. veebruaril üheskoos pöialt! Lõpuklassi arvestuses sai kõige rohkem punkte kirja Annika Kahu.

Ajaloo - olümpiaadi koolivoor leidis aset 22. jaanuaril. Küsimused hõlmasid vastava klassi õppekirjandust. Kõige rohkem oli osalejaid 6.b klassist. Omar Nisamedtinov, Helena Kõve ja Mia India Nimmerfeldt võtsid ka kolm paremat kohta. 7. klasside tublim oli Marten Varjola (7.b). Kaheksandate klasside hulgas paistis taas silma Märten Tepner (8.a). Ronald Roosimaa esindas suurepäraselt 9. klassi. Tallinna piirkonnavooru kutsutud õpilaste nimed tehakse teatavaks 29. jaanuaril. Jääme ootama…