"Suur saak" bioloogias...

18.12.2019

Novembrikuuu viimasel nädalal algasid olümpiaadide koolivoorud. Esimesena panid oma teadmised proovile õpetaja Meelis Pääro füüsikahuvilised. Osalejatel tuli lahendada viis erineva raskusastmega ülesannet. Paremaid tulemusi näitasid 8.a noormehed Märten Tepner ja Uku Reitel.

4. detsembril toimus ühtsete ülesannetega bioloogiaolümpiaadi koolivoor Tallinna koolide 6.-8. klassi õpilastele. See toimus elektrooniliselt koostöös INNOVE-ga. Päev hiljem astusid võistlustulle lõpuklassi õpilased. Tänaseks on selgunud, et pealinna piirkonnavooru on kutsutud koguni kuus meie kooli õpilast: Kreete Jaaksaar (6.a), Helena Kõve, Mia India Nimmerfeldt ja Omar Nisamedtinov (kõik 6.b); Ant Angus Aarna (7.b) ja Kadriliis Jaaksaar  (9.). Hoiame õpetajate Annika Puki ja Maarika Rannamäe õpilastele 1. veebruaril kõik pöialt!