Jõuluajal sünnib headus...

13.12.2019

6. detsembril toimus traditsiooniline jõuluturg. Ostjaid jätkus kõikidele õpilaste, õpetajate ja lastevanemate poolt valmistatud kaupadele. Maitsta sai jõuluküpsetisi, rüübata jõulujooke, krõbistada piparkooke ja mugida mõnusaid maiustusi. Kaubeldi kauni käsitöö ja kodusahvri hoidistega ning imemaitsva kodusooja leivaga. Muidugi võis head ja paremat koju kaasa osta ning üht-teist jõuluvana kingikottigi poetada. Jõuluajal sünnib headus ja selgi korral pidasid laadalised meeles meie kahte loomaaia „kasulast“ - surikaati. Lisaks toetasime heategevusprogrammi „Märka ja aita". Osa tulust läks vähihaigete laste fondi, osa kooli mee vurritamiseks. Suur tänu kõigile osalejatele hingekosutava jõulutunde eest! Tore on kuuluda suurde ühtehoidvasse perre ja tema ettevõtmistes kaasa lüüa.