Kahoot Kivimäe moodi...

21.11.2019

Kooli sünnipäevanädal oli mälestuste-, tegevuste-, nuputamisrohke ja tordimagus. Selle raames toimus ka Kahoot (online-mäng, mis paneb proovile kiiruse, reaktsiooni ja teadmised). Mänge saab ise luua või teiste tehtud Kahoote mängida. Meie oma oli pühendatud Kivimäe kooli ajaloole. Küsimused koostasid õpilasomavalitsuse liikmed ja ürituse viis läbi huvijuht Eva Liisa Markus. 3. klasside arvestuses kogus kõige rohkem punkte Siret Jussi (3.b). Teist kohta jagasid sama klassi tüdrukud Marta Nurmik, Helene Jentson ja Anni Kirss. Kolmas koht läks jagamisele kahe 3.a klassi poisi Rainer Treieli ja Rudolf Liidrese vahel. Aasta vanematest võitis Trevori Tammsalu (4.a) klassikaaslaste Merit Tederi ja Sander Treieli ees. 5.-6. klasside arvestuses noppis auhinnalised kohad 6.b: I koht Laura Soon, II Tui Tuul Sikk ja III Lukas Tigane. 7.-9. klassi õpilaste hulgas näitasid paremaid teadmisi Kadriliis Jaaksaar (9.), Helerin Simon (8.b) ja Kaspar Simulman (7.b). Kõige nooremate eest hoolitses direktor Maie Sepp, kes andis lühiülevaate nii kooli kui ka meie kodukandi Nõmme ajaloost. Ilmselt kuulati hoolega, sest teadmiste kontrollimisel ei jäänud ükski küsimus vastuseta. 2.a klass sai ka oma kunstnikukätt proovida ja armsast koolimajast meelepärase pildi joonistada. Ajalootund  lõppes „vana-aja“ ringmänguga „Me lähme rukist lõikama…“ Küllap mäletate veel…? On ju enamus Kivimäe kooli õpilasi ja ka õpetajaid selle laulu saatel suureks kasvanud.