Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

1. klassi astumine 2011. aastal

09.04.2011

Kõigile Eesti rahvastikuregistri andmetel Tallinnas elavatele kooliealistele lastele tagatakse õppimisvõimalus ühes Tallinna linna munitsipaalkoolis (Tallinna Linnavalitsuse 14. märtsi 2011 määrus nr 28 "Elukohajärgse kooli määramise tingimused ja kord").

Tallinnas toimub 2011. aastal taotluste vastuvõtt esimestesse klassidesse 1.-7. aprillini.

Lapse vastuvõtuks kooli saab taotluse esitada eKooli kaudu või koolis paberkandjal (vt taotluse vormid).

2011.aasta 1. septembril alustab meie koolis õppetööd üks 24 õpilasega esimene klass. Põhjus: kevadel lõpetab üks üheksas klass.

Avalduste alusel moodustatakse õpilaskandidaatide nimekiri arvestades järgmisi vastuvõtu põhimõtteid:

- lapse kodu lähedus,
- soov käia õdede-vendadega samas koolis,
- võimalusel arvestame ka kooli järjepidevust ( vilistlaste lapsed ja/või lapselapsed).