Meie õpetajaid tunnustati taas

03.10.2019

Reedel, 4. oktoobril toimub Sokos Hotell Viru konverentsikeskuses galaõhtu Tallinna parimate haridustöötajate ja -tegude tunnustamiseks. Vastuvõtule on kutsutud ligi 280 haridustöötajat. Autasud Tallinna aasta õpetajatele ning linna õnnitlused õpetajate päeva puhul annavad üle abilinnapea Vadim Belobrovtsev ning haridusameti juhataja Andres Pajula. Pidulikul koosviibimisel antakse üle autasud üheteistkümnes kategoorias. Mitu Tallinna õpetajat on valitud nominentide hulka ka üleriigilisel Aasta Õpetaja konkursil. Suur rõõm on tõdeda, et Tallinna voorus tunnustati ka kahte Kivimäe Põhikooli kauaaegset pedagoogi. „Aasta klassijuhataja 2019“ on Ruth Nilgo ja „Aasta põhikooli aineõpetaja 2019“ Mari Teinemaa. Õpetaja Ruth Nilgo oli ka üleriigilise konkursi finalist ning on kutsutud „Eestimaa õpib ja tänab“ auhinnagalale 5. oktoobril Jõhvi Kontserdimajas. Palju õnne!