Võitsime mitu Tallinna hariduskonkurssi

07.06.2019

6. juunil toimus Lillepaviljonis pidulik vastuvõtt, kus Tallinn tänas oma haridusasutuste juhte õppeaasta jooksul tehtud töö eest ning tunnustas linna hariduskonkursside võitjaid. Linna tänuavaldused andsid edasi linnapea Mihhail Kõlvart ning haridusameti juhataja Andres Pajula. Tallinna Haridusamet korraldab konkursse haridusasutuste ja -töötajate ning õpilaste tunnustamiseks igal aastal. Tänavu tunnustati Kivimäe kooli mitmes vallas. Individuaalse tunnustuse sai Grete Maine, kes valiti Aasta õpilaseks. Suur rõõm on tõdeda, et olime edukaim põhikool 2018/19. õppeaasta aineolümpiaadidel. Palju õnne ja suur tänu kõigile õpi- ja võistlushimulistele õpilastele ning nende tublidele õpetajatele, kes ei pidanud paljuks teadmiste jõuproovidel osaleda, oma kooli eest võistelda ja suurepäraste tulemusteni jõuda!