"Rosinaid noppimas"

22.04.2019

16. aprillil toimus Jakob Westholmi Gümnaasiumis matemaatika- nuputamisvõistlus „ROSIN“ (RõõmusOsavSõbralikInnukasNuputaja) Tallinna koolide 2. klasside õpilastele. Võistkonnad lahendasid mitmesuguseid ülesandeid. Teiste hulgas ka meie Karl Kuri (2.a), Otto Tunnel ja Pirbi Andrena Aarna (mõlemad 2.b). Päev hiljem astusid võistlustulle nende vanemad kooliõed ja -vennad, kel tuli samuti lahendada nii peastarvutamis-, praktilisi kui ka loovus- ja loogikaülesandeid. Kivimäe kooli 3.-4. klasside koondvõistkonda kuulusid 3.b Sander Kibus (3.b), 4.a klassi õpilased Rasmus Pertmann, Herman Peterson ja Iiris Tabre (4.b).

Märkimata ei saa jätta, et see populaarne võistlus valiti konkursi „Eestimaa õpib ja tänab“ 2018 haridusasutuse aasta teo kategoorias võitjaks Tallinnas ning jõudis ka vabariikliku finaali nominendiks. Meiegi täname omalt poolt korraldajaid.