Võõrkeeltenädal

15.04.2019

8.-12. aprillini toimus võõrkeeltenädal. Toredaid tegemisi ja võistlusi jagus igasse klassiruumi ning päeva. Inglise keele õpetajad Marja-Liisa Saulep, Kärt Jõudvald, Rivo Määr ja Lehti Rauk viisid 3.-9. klassini läbi „Spelling bee“ Parimad olid: Oskar Tahlfeldt 3.a), Rainer Bankier (3.b), Herman Peterson (4.a), Kreio Poogen (4.b), Christo Rene Kallaste (5.a), Liisi Tigane (5.b), Rihard Meesit (6.a), Enelis Ojavee (6.b), Rasmus Ainsoo (7.a), Edyta Ingrida Trubetsky (7.b), Kaupo Kuul (8.), Bert Liiver (9.a), Karmo Stamm (9.b). Lisaks lahendas õp. L.Rauk oma õpilastega ka ristsõnu. 3.a klassis oli tublim ja kiirem Mikk Soon, 5.b klassis Helena Kõve. Õp. K.Jõudvaldi poolt korraldatud 9.a võistluse võitis Kettreen Vinkel. Nädala suurim töökoormus langes kahtlemata õpetaja Kaja Vaikla õlule, kel tuli välja selgitada kogu kooli paremad vene keele tundjad. Siin nad on: Miikael Mellikov (5.a), Helena Kõve (5.b), Ingrid Kübar (6.a), Rebecca Mia Põldmaa (6.b), Anu Kirikal ja Eva Lõhmus (mõlemad 7.a), Elisabeth Jentson (7.b), Ameelia Mirt (8.), Karmen Jaansoo (9.a), Grete Maine (9.b). Võõrkeeltenädal lõppes kontserdiga, kus näidati nii etlemis-, laulmis-, kui ka pillimänguoskusi. Omal kohal olid humoorikad vahepalad ja „nopped“ tsirkusekunstist. Üritus lõppes Ameerika Ühendriikide Suursaatkonna esindajate sõnavõttudega. Keelterikas, lõbus ja võistlushõnguline nädal oli. Kiidusõnad kõigile osalejatele!