Taas pealinna paremate hulgas

29.03.2019

Käsitöö ja kodunduse olümpiaadi Tallinna piirkonnavoor toimus 22. märtsil. Igast koolist oodati üht õpilast nii käsitöö kui ka kodunduse osas. Kivimäelt osales õpetaja Reet Markuse hoolealune Merilin Pertmann kodunduses. Olümpiaadi teemaks oli „Bakterid ja seened köögis“ ning see koosnes mitmest osast. Teooriat kontrolliti kirjaliku testi abil. Praktilises ülesandes oli tähelepanu all bakterite ja seente kasutamine toiduvalmistamisel. Eelnevalt tuli teha ka praktiline kodune ülesanne – kujundada arvuti abil plakat  „Seen ja bakter meie toidulaual“. Merilin oli erakordselt tubli, saavutas teise koha ning esindab pealinna koole üleriigilisel käsitöö ja kodunduse olümpiaadil, mis toimub 12. aprillil Tallinna Ülikooli Räägu õppehoones. Hoiame taas üheskoos pöialt!