Liigu edasi põhisisu juurde

Tähistasime kodumaa sünnipäeva

06.03.2019

22. veebruaril tähistasime üheskoos Eesti Vabariigi aastapäeva. Päev oli sisutihe ja algas varahommikul 3.-4. klasside viktoriiniga, mille viis läbi õpilasesindus Eva-Lisa Markuse juhendamisel. Küsimused mõtlesid välja lõpuklasside tublid tüdrukud. Võidukasse 3.b võistkonda kuulusid Freya Inanna Koženevski, Mette Vilba, Sander Kibus ja Raul Nisamedtinov. Teise koha sai 3.a klass 4.a.ees.

Keskpäeval toimus pidupäevale pühendatud aktus, mis lõppes meeleoluka ühislaulmisega.

Järgnes 5.-9. klasside mälumäng õpetaja Margus Pillau eestvedamisel. Parimaks osutus 9.a. Võidukasse nelikusse kuulusid Merilin Pertmann, Anna Elisabeth Benno, Kettreen Vinkel ja Elisabeth Jallai. 7.a võistkond saavutas teise ja 6.b oma kolmanda koha. Kiitmata ei saa jätta ka Hugo Mansbergi, Tauri Henrik Truumetsa, Nora Marie Vahterit ja Luisa Vainu, kes mõttepausid oma muusikapaladega täitsid ja kogu üritusele pidulikkust lisasid.

Pärastlõunal oli aeg kõige nooremate käes. 8. klassi tegusad tüdrukud ja huvijuht E.L. Markus mõtlesid välja küsimused 1.-2. klassidele. Kõige rohkem punkte sai kirja 2.a võistkond: Marie Adson, Liisi Soodla, Karl Kuri ja Rudolf Liidres. Teine koht läks 2.b klassile ja kolmandat-neljandat jäid jagama 1.a ja 1.b.