Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Vastuvõtt 1. klassi

05.05.2010

Seoses sellega, et Kivimäe kooli teeninduspiirkonnast on 2010/2011 õppeaastal 1. klassi astumiseks esitatud avaldusi tunduvalt rohkem, kui meie kool lapsi vastu võtta saab, avaldame esialgse õpilaskandidaatide nimekirja. Nimekiri on koostatud, arvestades kooliläheduse põhimõtet. Laps saab olla ainult ühe kooli nimekirjas. Juhul, kui olete siiski valinud teise kooli, palun teatage sellest maikuu jooksul kirjalikult. Vabanenud kohale asub laps varunimekirjast.

Ootame teid meie kooli emadepäeva kontserdile reedel 7. mail kell 18.00.
Peale kontserti toimub infotund sügisel Kivimäe kooli 1. klassis õppida soovivate laste vanematele.