Tublid tulemused olümpiaadidelt

06.02.2019

2. veebruaril toimus bioloogiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoor. Meie koolist olid võistlemas Elisabeth Jentson (7.b) ja Kadriliis Jaaksaar (8.).

Emakeeleolümpiaadi „Eesti oskuskeel koolis ja igapäevaelus“ Tallinna piirkonnavoorus osalejad valis iga kool ise. Kivimäe kool oli esindatud kahes vanuserühmas: 7.- 8. klasside arvestuses Elisabeth Jentsoni ja Eva Lajaliga ning 9.-10. klasside hulgas Grete Maine ja Kettreen Vinkeliga. Tänaseks on tulemused selgunud ja need on meie jaoks rõõmustavad. Vaatamata sellele, et Gretel ja Elisabethil tuli võistelda aasta vanematega, olid mõlemad paremate hulgas ning nende tööd edastatakse üleriigilisele žüriile. (Kohe kuidagi ei saa märkimata jätta, et ainult 9. klasside  arvestuses saavutas  Grete esikoha ja Elisabeth 7. klasside omas  2-3. koha.) Tallinna piirkonnavoorus paremaid tulemusi saavutanud õpilased esindavad pealinna koole üleriigilise emakeeleolümpiaadi lõppvoorus, mis toimub 15. - 16. märtsil. Hoiame õpetajate Ruh Nilgo ja Mari Teinemaa õpilastele pöialt!