Olümpiaadidest

19.12.2018

Novembrikuu lõpus alustasime olümpiaadide koolivoorudega. Esimesena panid oma teadmised proovile õpetaja Meelis Pääro füüsikahuvilised. Osalejatel tuli lahendada viis erineva raskusastmega ülesannet. Paremaid tulemusi näitasid Sten-Erik Ervin (9.a), Ameelia Mirt ja Kadriliis Jaaksaar (mõlemad 8.)

Ühtsete ülesannetega bioloogiaolümpiaadi koolivoorud toimusid detsembri algul. 7. klassi õpilased sooritasid selle elektrooniliselt. 11 osaleja hulgas näitasid paremaid tulemusi Elisabeth Jentson, Andreas Ojavee ja Karolina Kaldoja. Päev hiljem astusid võistlustulle 8. ja 9. klasside õpilased. Lõpuklassidest osales üksnes Grete Maine. Aasta nooremate hulgas said rohkem punkte kirja Kadriliis Jaaksaar, Marianne Kivimets, Nora Õispuu ja Marelle Tikenberg.

Keemiaolümpiaadi koolivoor toimus kõigi pealinna koolides 10. detsembril. Osalesid juba „tuntud tegijad“ 8. klassist. Kõige tublim oli Kadriliis Jaaksaar, järgnesid Annika Kahu ja Ameelia Mirt.

Tänaseks on selgunud, et Kadriliis ja Elisabeth on kutsutud osalema bioloogiaolümpiaadi Tallinna piirkonnavooru. Hoiame õpetaja Maarika Rannamägi õpilastele pöialt! Põhjust on, sest tema õpilased on „sõna sekka öelnud“ ka vabariiklikul tasemel.