Jõuluturg

17.12.2018

Detsembrikuu alguses toimus kooli saalis traditsiooniline jõuluturg. Ostjaid jätkus pea kõikidele õpilaste, õpetajate ja lastevanemate poolt valmistatud kaupadele. Maitsta sai jõuluküpsetisi, rüübata jõulujooke, krõbistada piparkooke ja mugida mõnusaid maiustusi. Kaubeldi kauni käsitöö ja kodusahvri hoidistega ning imemaitsva kodusooja leivaga. Muidugi võis head ja paremat ka koju kaasa osta ning üht-teist jõuluvana  kingikotti poetada. Jõuluajal sünnib headus ja selgi korral pidasid laadalised meeles meie kahte loomaaia „kasulast“ - surikaati. Toetasime heategevusprogrammi „Märka ja aita". Osa tulust läks vähihaigete laste fondi ja küllap saame ka kooli mee vurritatud. Suur tänu kõigile osalejatele hingekosutava jõulutunde eest! Tore on olla  suure ja ühtehoidva pere liige ning tema ühistes ettevõtmistes kaasa lüüa. Kena jõuluaega kõikidesse kodudesse!