Lõppes projekt "Triibustik"

11.06.2018

Mai keskel toimus Õpetajate majas pärimushommik, kus pealinna lasteaedadele anti üle õpilaste meisterdatud komplektid „Triibustik“. Tänavune projekt oli jätkuks möödunudkevadisele "Etnole", mille tulemusel said lasteaiad stiliseeritud rahvariided ja kraappillid. "Triibustiku" komplektis on ruumiliste tähtedega tunnussilt pidulike rongkäikude tarvis ning kuus rütmipilli koos hoiustamise kotiga. Läbivaks mustrimotiiviks on Eesti rahvariietele iseloomulikud triibud. Töö- ja tehnoloogiaõpetuse tunnis valmistati tunnussildid ette ning kunstiõpetuse tunnis kaunistati need ära. Töö- ja tehnoloogiaõpetuse tunnis valmisid ka rütmipillid ning käsitöö tunnis õlakotid pillidele. "Triibustiku" projektis osales 17 kooli ja muidugi (nagu eelmistelgi aastatel) ka Kivimäe kool. Tänusõnad tublidele õpetajatele - juhendajatele Reet Markusele, Laura Mägile ja Ben Kõrgemäele!