Aktiivne ja turvaline koolipäev

21.02.2010

Meie kool lööb kaasa Tallinna ja Turu linna ühisprojektis "Aktiivne ja turvaline koolipäev".

Projekti põhieesmärgiks on anda koolidele konkreetseid töövahendeid, mille abil aktiviseerida õpilasi vahetundidel ning pärast koolipäeva lõppu, luua paremad võimalused sõprussuhete tekkimiseks ja arenemiseks, panna alus õpilaste aktiivsele ja turvalisele pärastlõunale. Praktikas võib see tähendada näiteks vahetundide veetmist mängude, spordivahendite jms abil, mis aitavad õpilastel omavahel suhelda ja leida mõistlikku tegevust. Õpilased võivad ühismängudesse kaasata omavanuseid või nooremaid kaaslasi. Tähtis on õhtupoolikul toimuva huvitegevuse edendamine, samuti kooliõues mängimise ja sportimise võimaluse avardamine, kooliõue muutmine turvalisemaks ja meeldivamaks. Eesmärgiks on saavutada innovaatiline protsess, milles koolid on pidevas muutumises ning ühine tegevus tekitab uusi ideid. Projekti eestvedajad meie koolis on õpilasesindus ja õpetajad Maarika Laiv, Ly Mälk, Ruth Nilgo, Karin Veiler ning Maie Sepp.

Tunne huvi, mõtle kaasa ja tegutse!

Projekti koduleht.