Nõmme koolide mälumäng

04.05.2018

3. mail toimus Nõmme koolide mälumäng, mille eestvedajaks on juba aastaid olnud meie kooli ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Margus Pillau. Kohal oli kuus neljaliikmelist võistkonda, kel tuli vastata 18-le küsimusele. See õnnestus kõige paremini Nõmme Gümnaasiumi võistkonnal, kes kogus 22 punkti ja edestas teise koha saanud Nõmme Põhikooli nelja punktiga. Oleme aastaid sellest teadmiste proovist võitjana väljunud, aga seekord „olime naabrite vastu viisakad“ (võib-olla, et isegi liiga)  ja tulemuseks viies koht.  Ometi ei ole nurisemiseks põhjust, sest „paremad kohad“ olid vaid mõne punkti kaugusel. Kooli võistkonda kuulusid Elisabeth Jentson (7.), Grete Maine (8.b) ja lõpuklassi noormehed Sander Admann ja Tristan Tormi Truumets.