Nuputamisvõistlus "Rosin"

20.04.2018

17. aprillil toimus juba kuuendat korda matemaatika-nuputamisvõistlus "ROSIN" (Rõõmus Osav Sõbralik Innukas Nuputaja) Tallinna koolide 2. klasside õpilastele. Osales 20 3-liikmelist võistkonda, kes said lahendamiseks 18 ülesannet. Meie kooli esindasid tublilt 2.a klassi õpilased Rainer Bankier, Rebekka Kollom ja Sander Kibus.

Päev hiljem toimus viiendat korda sama võistlus 3.-4. klasside õpilastele. Kohal oli 28 võistkonda. Kivimäe kooli eest lahendasid ülesandeid Oliver Ilu, Rasmus Pertman (mõlemad 3.a) ja Riinu Suursaar, Kätriin Poogen (4.a).

Kiidusõnad innukatele nuputajatele ja tänusõnad õpetajatele, kes andsid oma hoolealustele võimaluse näidata teadmisi ja oskusi nuputamise, arvutamise ning loogika vallas.