Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Esimene koht tööõpetuses

17.04.2018

Pealinna tehnoloogiaõpetuse ainevõistlus toimus 12. aprillil Arte Gümnaasiumis. Igast koolist oodati kaheliikmelisi võistkondi ning jõuproov koosnes teoreetilisest ja praktilisest osast. Esimeses tuli vastata tehnoloogiaõpetuse ainevaldkonda puudutavatele küsimustele ja teises ehitada tehnilistele tingimustele vastav marsikulgur. Suur rõõm on tõdeda, et meie kooli 8.a klassi noormees Sten-Erik Ervin oli parim. Tema tulemus on silmapaistev ka seetõttu, et õpetaja Ben Kõrgemäe õpilane esindas meie kooli üksinda. Palju õnne!