Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Meeldiv tunnustus

28.03.2018

Kino Sõprus kutsus koolilapsi vaatama Eesti Vabariigi sünnipäevaks valminud koguperefilmi “Seltsimees laps”. Meiegi õpilastele on Leelo Tungla autobiograafilised  teosed „Seltsimees laps ja suured inimesed“ ning „Samet ja saepuru“ ammu tuttavad. Seega võtsime kutse rõõmuga vastu ja täitsime Kivimäe kooli filmihuvilistega  enamuse saalist.

„Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida…“

Päeva lõppedes saime meeldiva kirja: „Kiidame teie toredaid õpilasi - nii rahulikult filmi vaatavat gruppi ja puhast saali pärast seanssi ei olnud me saalitöötaja enne näinud! Loodame, et film kõigile meeldis!“

Film meeldis ja samuti kiidusõnad, mis meile osaks said. Täname omalt poolt nende  edastajat Kadri Raigot. Kivimäe koolis on alati tähtsaks peetud viisakat käitumist ja üksteisega arvestamist. On hingekosutav kui seda märgatakse ja vaevutakse isegi tänama. Ilmselt on töö vilja kandnud, sest meie õpilased on varemgi hea käitumisega silma paistnud. Võib-olla vajab Eesti Vabariik ka „selliseid kingitusi“, võib-olla tahab ta mõnikord „lihtsalt“ oma noorte kodanike üle uhke olla…