Toimusid iseseisvuspäevale pühendatud viktoriinid

20.02.2018

20. veebruaril toimusid kooli aulas Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud viktoriinid. Igast klassist astus võistlustulle kaks võistkonda. Kõige noorematele viisid ürituse läbi 8.b klassi õpilased Grete Maine, Emilia Koger, Iris Helme ja Martin Vrager. 1.-2. klasside arvestuses oli parim 2.b poiste võistkond, kuhu kuulusid Hugo Aarna, Rainer Bankier, Raul Nisamedtinov ja Sander Kibus. Teise koha said 2.a teine võistkond ja kolmanda koha 1.b võistkond. 3.-4. klasside viktoriini korraldasid 8.a klassi õpilased Anett Barabaš, Karmen Jaansoo, Kettreen Vinkel ja Sten-Erik Ervin. Kõige rohkem punkte sai kirja 3.a tüdrukute võistkond koosseisus Lisette-Carmen Jürgen, Janette Soe, Grethel Sokk ja Lorena Õispuu. Järgnesid 3.b ja 4.b esimesed võistkonnad.