Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Lõppes õpioskuste võistlus

14.02.2018

Õpioskuste võistluse koolivoor toimus 5. klasside viieliikmelistele võistkondadele. Selle omapärase teadmiste proovi eesmärkideks olid: süvendada infootsingu oskusi, näidata loovust ja nutikust, olla vastamisel täpne ja korrektne ning anda võistkondadele meeskonnatöö korraldamise kogemust. Meie kooli 5.b klassi tüdrukud Rebecca Mia Põldmaa, Annaliisa Lett, Katariina Nugis, Maarja Tarto ja Kaisa Urban tulid seatud eesmärkide täitmisega suurepäraselt toime ning said kutse osaleda Tallinna piirkonnavoorus. Hoiame õpetaja Annika Puki õpilastele 10. märtsil pöialt!