Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Tantsuvõistlusest

05.02.2018

1. veebruaril toimus kooli aulas traditsiooniline tantsuvõistlus, mida kogu koolipere pikisilmi ootas. Õpilasomavalitsuse ja huvijuhi Ly Mälgu eestvedamisel valmistuti selleks õhina ning hoolega. Võidukarikaid oli kolm. Nooremate oma võitis 2.a klass kavaga „Särtsakad sipelgad“. Nende koreograafia ja lavaline  liikumine olid selle vanuserühma (1.-3. klass) parimad ning juhendaja Carolina Tammsaar (6.a) tegi oma hoolealuste kava publikulegi kaasahaaravaks. Järgnesid 1.a ja 3.b. Keskmise vanuserühma (4.-6. klass) rändkarikas anti 6.a kavale „Mustad päkapikud“, mis võitis 5.b ja 4.b etteastete ees. Kiiduväärt õpetamis- ja tantsuoskuste eest tuleb taas esile tõsta Carolinat ja tema klassiõde Viktoria Helmet. Vanemas osas (7.-9. klass) oli osalejaid kõige vähem ja võidu noppis 8.b. kava „“Ei kannata“ Marleen Juhansoni juhendamisel. Teine koht kuulus 7. ja kolmas lõpuklasside koondrühmale. Eripreemia vääriliseks peeti Alan Langeri (8.a) ja Jörgen Markus Aani esinemislusti. Ürituse hea kordamineku eest kuuluvad tänusõnad kooli huvijuhile Ly Mälgule ja tema tublidele abilistele Avely Heinloole ja Stella Liis Otsperele (mõlemad 9.a). Tantse seadsid ja õpetasid ka Keitlin Kotk, Annaliisa Lett, Enelis Ojavee ja Kaisa Urban (5.b); Berit Ruut, Nora Õispuu, Marielle Maarand, Ameelia Mirt (kõik 7.) ning Helena Allikas (9.a). Kindlast väärivad kiidusõnu ka vilistlastest õhtujuhid Helena Heinloo ja Ott Kristjan Ollisaar ja sõnaosavad žürii liikmed. Rõõmsate kohtumisteni!