Emakeeles pealinna tublimate hulgas

31.01.2018

Emakeeleolümpiaadi „Eesti keel kui riigikeel“ korraldaja oli Tartu Ülikooli juures tegutsev olümpiaadi žürii ja teaduskool ning see toimus kolmes vanuserühmas: 7.- 8.,  9.- 10.  ja 11.- 12. klass. 26. jaanuaril Tallinna piirkonnavoorus osalejad valis iga kool ise. Kivimäe kooli esindasid väga tublilt õpetajate Ruth Nilgo, Mari Teinemaa ja Liivi Sagara õpilased Kettreen Vinkel (8.a), Grete Maine (8.b), Stella Liis Otspere ja Liis Soon (mõlemad 9.a). Kindlasti võime uhkust tunda Grete kolmanda koha üle, sest tema vanuseklassis oli osalejaid 68. Ilmselt tuleb tal esindada pealinna koole üleriigilises emakeeleolümpiaadi lõppvoorus, mis toimub 16. - 17. märtsil Tartus. Hakkame juba pöialt hoidma!