Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Bioloogiaolümpiaadist

18.01.2018

Bioloogiaolümpiaadi elektrooniline koolivoor toimus Tallinna 6.-7. klasside õpilastele 10. jaanuaril. Kivimäe koolis oli osalejaid üheksa. 6. klasside arvestuses kogus kõige rohkem punkte Elisabeth Jentson (6.b). Järgnesid „kolm Rasmust“ 6.a klassist: Ründva, Ainsoo ja Mansberg. Aasta vanemate hulgas oli parim Kadriliis Jaaksaar. Tublid olid ka Nora Õispuu, Ameelia Mirt ja Mattis Kuusk.

Päev hiljem astusid võistlustulle 8.-9. klassid. Meilt pani oma teadmised proovile üksnes Grete Maine (8.b).

Koolivooru tulemused ning nende õpilaste nimed, keda kutsutakse osalema pealinna  piirkonnavooru, tehakse teatavaks 19. jaanuaril. Hoiame õpetajate Annika Puki ja Maarika Rannamägi hoolealustele pöialt!