Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Matemaatikaolümpiaadi koolivoor

07.12.2017

30. novembril toimus kõigis Tallinna koolides matemaatikaolümpiaadi koolivoor. 7.-9. klasside õpilastel tuli lahendada viis erineva raskusastmega ülesannet. Meie koolis oli osalejaid kümme. 8. klassides oli parim Kettreen Vinkel, Meriln Pertmanni ja Grete Maine ees. Lõpuklasside arvestuses kogusid rohkem punkte Markus Vrager ja Saamo Kurvits. Õpilaste nimed, keda kutsutakse osalema Tallinna piirkonnavooru, tehakse teatavaks 12. detsembril. Hoiame õpetaja Urve Pae õpilastele pöialt!