"Isad käisid koolis"

14.11.2017

Eelmisel nädalal „tulid isad jälle kooli“. Päris papadest said mõneks tunniks „koolipapad“, et oma lastele ja nende klassikaaslastele kogutud elutarkust edasi anda. Seda jätkus mitmest vallast: füüsikast, muusikast, arhitektuurist, poliitikast, pürotehnikast, riigikaitsest, kirjandusest, infotehnoloogiast, politseitööst ja kaugetest maadest... Südantsoojendav oli kuulata vilistlastest isade  mälestusi oma kooliaastatest Kivimäel. Lisaks arendati meisterdamisoskusi ja parandati füüsilist vormi, peeti maha meeleolukaid nuputamis- ja maastikumänge. Üheskoos külastati isade töökohti Tehnopoli teaduspargis ja Mektorys. Rõõm oli tõdeda, et ka mõned vanaisad ei pidanud paljuks „sõna sekka öelda“ ja klassi ette tulla. Harivaid kokkusaamisi jätkub novembrikuu lõpuni. Suur tänu kõigile, kes väärt ettevõtmisele õla alla panid ja koolipäevadesse mõnusat elevust tõid! Rõõmsate kohtumisteni!