Lõppes "Etno" projekt

24.05.2017

17. mail anti Õpetajate majas lasteaedadele üle uhiuued stiliseeritud rahvariiete komplektid ning kraaplauad. Tore, et lasteaedade ja koolide vahel on loodud side ning õpilased saavad oma kätega valmistada midagi tõeliselt vajalikku. Koostööprojektid „Koolilt lasteaiale“ on saanud Tallinnas juba traditsiooniks: õpilaste ja õpetajate abiga on valminud lillekastid, lindude söögimajad, mängulise matemaatika õppevahendid ning teatrikohvrid. Tänavused „Etno“ komplekid on hea algus suvisele laulu- ja tantsupeole. Komplektis on 12 linasest riidest kleiti tüdrukutele ja 12 pluusi poistele, 12 triibuvööd tüdrukutele ja 12 poistele, 24 vasest vitssõlge, 12 puidust kraaplauda ning kotid sõlgede ja kast kraaplaudade hoidmiseks. Projektis osales 27 kooli. Kiidu- ja tänusõnad kuuluvad ka meie kooli tublidele õpilastele ja nende juhendajatele Reet Markusele ning Ben Kõrgemäele!