"Nuppu jätkus..."

22.02.2017

16. veebruaril toimus Nõmme Põhikoolis matemaatikavõistlus „Nuputa“. Osalesid 5. - 6. klasside nelja- ja 7. klasside kolmeliikmelised võistkonnad. Lahendada tuli ristsõnu, valikvastustega ülesandeid, ei-ja ülesandeid ning loovusülesandeid. Meie kool on sel võistlusel alati edukalt esinenud ja seegi kord tuleb eriti kiita Grete Mainet (7.b), Kettreen Vinkelit ja Merilin Pertmanni (mõlemad 7.a), kes saavutasid 28 osaleja hulgas suurepärase viienda koha. Mainimata ei saa jätta, et olime parim põhikool ja jäime nii mõnelegi kesklinna gümnaasiumile alla vaid mõne punktiga. Tublilt esines ka 5.-6. klasside võistkond, kuhu kuulusid Rasmus Ründva ja Rasmus Mansberg (mõlemad 5.a); Hella Tõnts (6.a) ning Siim Viilukas (6.b). Kindlasti kuuluvad kiidu- ja tänusõnad ka tublidele õpetajatele Laila Illakule, Maie Sepale ja Urve Paele.